مهمترین دلایل داشتن مشاور املاک

4 شهریور 1401
۰ دیدگاه
زمان تقریبی مطالعه: ۴ دقیقه

همه مشاورین املاک مثل هم نیستند. مثل بقیه صنوف، جوانب مثبت زیادی هم وجود دارد اما یک تجربه بد و نامناسب برای خریدار یا فروشنده برای همیشه در ذهن باقی می ماند. اگر در گذشته تجربه بدی دارید، اجازه ندهید که این اتفاق مجددا رخ دهد. اگر با مشاور املاک فعلی خود راحت نیستید، کار کردن با او را متوقف کنید. شما می توانید مشاورین املاک فوق العاده ای را پیدا کنید. هم اکنون زمان پیشرفت و حرکت به جلو است. هنگامی که یک مشاور املاک استثنائی را پیدا کردید، دلایل زیادی پیدا خواهید کرد که به خاطرش از خدا سپاسگزاری کنید.

 

۱- آنها در لحظات سخت همراه شما هستند.

در میانه معامله ای هستید که بیشتر باعث اندوه شما می شود تا شادیتان؟ شاید این “معامله” ای که فکر می کردید نیست یا چیزی در این میانه درست نیست؟
یک مشاور املاک خوب به تماس شما در ساعت غیر اداری هم پاسخ می دهد، به حرف های شما گوش می کند و از تصمیم تان برای حرکت به جلو حمایت می کند. خرید و فروش یک ملک، یک معامله مالی جدی است.
مشاور املاک باید همه مسائل را روشن کند و اگر بهترین تصمیم فسخ قرارداد است، آن را قبل از شما متوجه شود. آن ها باید در کنار شما باشند و به دنبال ایجاد یک رابطه بلند مدت با شما باشند.

بهتر است بخوانید:  همه چیز در مورد خرید و اجاره خانه در منطقه 10 تهران

تمدید قرارداد اجاره نامه

۲- آنها به شما کمک می کنند که خانه را برای فروش آماده کنید.

یک مشاور املاک خوب، به عنوان یک مدیر پروژه طراح و یک رابط همه کارهای لازم برای بهبود خانه را سریع انجام می دهد.
به فروش فکر می کنید اما از ایده آماده کردن خانه خود می ترسید یا خانه به تعمیرات و نظافت نیاز دارد؟ مشاور املاک خوب لیستی دارد که هزینه های سربار و غیر ضروری را کاهش می دهد و زندگی استرس زایی را که در حال حاضر دارید، بهبود می بخشد.
با تائید شما مشاور املاک تان یک تیم از نقاشان نظافت چی های منزل و … را آماده می کند. مشاور املاک، به عنوان رهبر گروه، خانه را برای فروش آماده می کند و تنها کسی است که لازم است تماس بگیرید تا کارها سریع و درست انجام شود.

۳- آنها می دانند که شما دائما درگیر کار و دیگر بخش های زندگی تان هستید.

معامله املاک و مستغلات می تواند بسیار خسته کننده باشد. همیشه یک مدرک و یا سند محضری وجود دارد که امضا لازم داشته باشد. بازرسان و ارزیابان می خواهند از داخل خانه بازدید کنند و گاهی اوقات در آخرین لحظات یکی از طرفین درخواستی دارد که نمی توانید آن را نادیده بگیرید.
یک مشاور املاک خوب، درک می کند که شما به جز این معامله، زندگی خصوصی هم دارید. او هرگز دیر وقت به منزل تان نمی آید و یا انتظار ندارد در لابی اداره، وسط یک جلسه کاری شما را برای یک امضا ملاقات کند.
با وظیفه شناسی که دارند باعث می شوند زندگی تان آسان تر شود و معامله بخوبی امکان پذیر شود. یک مشاور املاک خوب، خدمات ۲۴ * ۷ دارد و از کارش لذت می برد.

بهتر است بخوانید:  مشاور مالی کیست + وظایف

۴- آنها اطلاعات مفیدی را برایتان در مورد خانه ارسال می کنند.

بعضی از مشاورین املاک معامله را انجام می دهند و شما را ترک می کنند. در حقیقیت شما را فقط به عنوان یک خریدار یا فروشنده در یک معامله می بینند. اما یک مشاور املاک خوب، می داند که سرویسش را باید در طولانی مدت به شما عرضه کند. صاحب خانه دوست دارد بداند در بازار چه خبر است و چگونه سرمایه گذاری کند. مشاورین املاک هر هفته خانه ها را می بینند و می توانند آن ها را با هم مقایسه کنند و به مشتریان سابق خود درباره بازار اطلاعات دهند.

۵- آنها سود می برند چون با افراد بانفوذ آشنا هستند و دوستان خوبی دارند.

اغلب معاملات به خاطر روابط قوی و درستی که مشاور املاک در طول زمان با مشتریان خود دارد، به درستی انجام می شود. با مشاورین املاک دیگر آشنا و معامله ساز هستند به معنی اینکه می توانند شما را برای پیدا کردن یک موقعیت خوب در بازار کمک کنند و زمانی را که برای تصمیم گیری لازم دارید در اختیارتان بگذارند و پیشنهاد یک مناقصه رقابتی را به شما اطلاع دهند.
یک مشاور املاک خوب و مناسب، منافع و نیاز های شما را می شناسد و فرصت هایی را برای پیدا کردن خانه ایده آل تان آشکار می کند. اگر مشاور املاک ایده آل خود را پیدا کردید، چیز زیادی هست که به خاطرش شکرگزار باشید. اما اگر هنوز مشاور املاک تان را پیدا نکرده اید، یک فرد کاربلد را پیدا کنید و به تیم خود بیاورید. آنها می توانند همه چیز را تغییر دهند.

بهتر است بخوانید:  خارج کردن سند خانه از رهن بانک

گروه مهندسی و مشاورین املاک رضا ، مفتخر است تا با حضور کادر مشاورین و کارشناسان متخصص،امین و امانت دار ، شما را در روند خرید و فروش صحیح و در جهت حفظ منافع قانونیتان یاری کند.افتخار ما بازخورد مثبت و رضایت حداکثری مشتریان ماست.برای دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان ما ، کافیست با شماره های ثابت و همراه موجود در سایت و صفحات مجازی ما تماس بگیرید.حتی اگر خانه مورد نظر خود را برای خرید یا فروش در منطقه دیگری ثبت کردید ، میتوانید به صورت رایگان جهت دریافت مشاوره و کارشناسی حقوقی ، از مشاورین دفتر املاک رضا درخواست مشاوره نمایید.

اشتراک گذاری:

ارسال دیدگاه