کارشناسی اختصاصی

علم و تجربه

گروه مهندسی و مشاورین املاک “مسکن رضا” در راستای توسـعه خدمات مرتبط و در جهت نیاز مشتریان گرامی ، اقدام به ارائه خدمتی جدید نموده است.همانطور که میدانید وضعیت مشاوره در زمینه املاک و مستقلات سالهاست از حالت فرسایشی و سنتی خارج شده است و کارشناسان و مشاورانی که در این زمینه فعالیت میکنند باید با علم و آگاهی کامل و گذراندن دوره های آموزشی حقوقی،مالی،مهندسی،و.. اقدام به فعالیت در این بازار نمایند تا بتوانند درک و شناخت درستی از نیاز و درخواست مشتریان داشته باشند.


 

اخلاق، اعتماد و صداقت

علی رقم نیاز به علم و آگاهی،مشاور یا کارشناس باید قابل اعتماد و صادق باشد، چرا که ما معتقدیم یک مشاوره درست و مناسب میتواند مسیر زندگی افراد را تغییر و در مسیر درستی قرار دهد و بلعکس، یک مشاوره اشتباه میتواند سرمایه مشتری که حاصل سالها زحمت و تلاش بوده را نابود کند.

متاسفانه امروزه بسیاری از افرادی که در بازار املاک و مستقلات تحت عوان مشاور یا کارشناس مشغول فعالیت هستند ، به دلایلی همچون سود بیشتر، اخلاق و صداقت را فدای منفعت طلبی خود میکنند.افرادی که به دلیل دریافت مبلغی ناچیز و طمع ، سرمایه و زندگی افراد را در مسیر اشتباهی قرار میدهند.


 

کارشناسی 2

مسئولیت پذیزی و تعهد

دفتر مهندسی و مشاور املاک “مسکن رضا” با علم و آگاهی نسبت به این موضوع،حساسیت و سخت گیری های جدّی را در جهت جذب و یا فعالیت مشاور و کارشناس در دفتر املاک داشته و نسبت به فعالیت و خدماتی که توسط مشاوران ارائه میشود ، خود را مسئول و متعهد میداند.از این رو مشاوران و کارشناسانی که در “مسکن رضا” فعال هستند ، هم از لحاظ علم و تجربه و نیز هم از لحاظ اخلاق مداری،صداقت و تعهد در جایگاه خوبی قرارگرفته اند.


 

کارشناسی و مشاوره اختصاصی

اگر قصد خرید یا فروش ملاک و مستقلات خود را دارید، متمانا حضور و دریافت مشاوره صحیح توسط کارشناس ، کمک شایانی به شما خواهد کرد.مشاوران یا کارشناسان ما در تمامی پروسه خرید یا فروش شامل: کارشناسی ملک،کارشناسی مهندسی و متریال،قیمت گذاری،یافتن متقاضی مناسب برای خرید یا فروش،استعلام مالکیت،کارشناسی حقوقی قرارداد،نظارت و صورتجلسه بر روند نقل و انتقالات مالی،و.. همراه شما خواهند بود.

مهم نیست که فرآیند خرید یا فروش در دفتر املاک “مسکن رضا” صورت بگیرد یا در خارج از آن.برای مثال اگر شما قصد خرید یک واحد مسکونی را دارید و واحد مورد نظر خود را در یک دفتر املاک و یا منطقه ای دیگر پیدا کردید و نیاز به کارشناس یا مشاور دارید، کارشناس ما از ابتدا تا انتهای پروسه خرید در کنار و همراه شما خواهد بود.


هزینه کارشناسی و مشاوره اختصاصی

هزینه مربوط به مشاوره و کارشناسی اختصاصی، معمولا توافقی است.این مبلغ پرداختی، قرارداد خرید و یا فروش شما را ضمانت و بیمه خواهد کرد.در حقیقت اگر شما قصد خرید یا فروش یک واحد به ارزش یک میلیارد تومان را داشته باشید، با پرداخت هزینه کارشناسی ، مبلغ یک میلیارد تومان یا واحد به ارزش یک میلیارد تومان را بیمه خواهید کرد تا اتمینان حاصل کنید روند خرید و فروش شما در مسیر درست و در جهت منافع قانونی شما پیش خواهد رفت.

نحوه درخواست مشاور یا کارشناس اختصاصی

کافیست از روش های حضوری و غیر حضوری با دفتر املاک تماس بگیرید و درخواست کارشناس اختصاصی نمایید.پس از تماس، مشاوران ما اطلاعات کلی مربوط به نوع درخواستتان را دریافت و کارشناس مرتبط با نیازتان را به شما معرفی و راهنمایی خواهند کرد.برای مشاهده روش های تماس با ما اینجا کلیک کنید.

تلفن های ثابت: ۰۲۱۶۶۰۱۵۶۴۳   –   ۰۲۱۶۶۰۱۲۲۹۷

تلفن های همراه: ۰۹۱۹۳۲۴۲۴۰۱   –   ۰۹۱۹۳۲۴۲۴۰۰

آدرس: تهران – انتهای اتوبان یادگار امام جنوب – خیابان دستغیب (بین یادگار و استادمعین) – پلاک ۱۹۷ – مسکن رضا

کارشناس 5
اشتراک گذاری: