دفتر مهندسی و مشاور املاک “مسکن رضا” یک دفتر املاک کفی میباشد که در زمینه مشاوره املاک،مشاوره مالی،مشاوره حقوقی و.. در زمینه املاک و مستقلات فعالیت میکند.

مسکن رضا عضو رسمی اتحادیه مشاوران املاک و دارای جواز رسمی فعالیت از وزارت صمت (صنعت،معدن و تجارت) و نیز مدرک دوره آموزشی اتحادیه املاک تهران میباشد که زیر نظر کمیسیون نظارت شهرستان تهران فعالیت میکند.

خرید و فروش ، رهن و اجاره ، پشمانکاری و مشارکت در ساخت املاک و مستقلات در شهر تهران و شهرستانهای اطراف، از جمله مجموعه فعالیت های این دفتر املاک میباشد.

مسکن رضا با بهره گیری از مشاورین و کارشناسان مورد اعتماد، دارای سه بخش کاری مشاورین در دسته بندی رهن و اجاره ، خرید و فروش ، مشارکت و پیمانکاری فعال است به این معنا که هر بخش دارای مشاورین اختصاصی در دسته بندی خود میباشدو به صورت تخصصی در همان زمینه فعال هستند.

آدرس دفتر: تهران ، انتهای یادگار امام جنوب، خیابان دستغیب (بین یادگار و استادمعین) ، پلاک ۱۹۷ ، مسکن رضا

قابل ذکر است مسکن رضا تنها یک دفتر رسمی در محل ذکر شده دارد و در هیچ منطقه یا محله ای، شعبه رسمی و غیر رسمی دیگری ندارد و دفاتر املاک با اسامی مشابه ، صرفا به دلیل تشابه اسمی میباشد.

مسکن رضا با ایجاد زیر ساخت مناسب و تیم پشتیبانی ، روش های مختلفی را جهت ارتباط مشتریان در دسترس شما عزیزان قرار داده است.

برای مشاهده روش های تماس با ما، اینجا کلیک کنید.

مسکن رضا عضو رسمی اتحادیه مشاوران املاک و دارای جواز رسمی فعالیت از وزارت صمت (صنعت،معدن و تجارت) و نیز مدرک دوره آموزشی اتحادیه املاک تهران میباشد که زیر نظر کمیسیون نظارت شهرستان تهران فعالیت میکند.

تمامی قراردادهای ثبت شده در این دفتر املاک ، زیر نظر تیم حقوقی صورت میگیرد و تمای قراردادها دارای کد رهگیری الکترونیکی و همره هولوگرام میباشند که قابل استعلام و پیگیری هستند.

خیر. فرایند معاملات املاک و مستغلات بسیار حساس و برای پیشبرد درست آن نیاز به تعاملات تلفنی و حضوری است. در “مسکن رضا” جهت تسریع و تسهیل کار، بخشی از فرایند معامله به صورت آنلاین از طریق وب‌سایت یا اپلیکیشن شرکت انجام می‌شود.

اطلاعات کارشناسی شده هر ملک به صورت کامل، دقیق و شفاف در سامانه “مسکن رضا” وجود دارد که پس از ثبت درخواست اولیه،  دسترسی شما به آنها فراهم شده و امکان بررسی‌شان روی وب سایت و اپلیکیشن موبایل (به زودی) برا‌ی‌تان فراهم می‌شود. کافیه فرم درخواست اولیه را تکمیل کنید.

سایت‌ها و اپلیکیشن‌هایی همچون دیوار، شیپور، ihome و غیره صرفا یک بستر برای انتشار آگهی‌های ملکی افراد و دفاتر املاک هستند و عملا خود نقشی در انجام فرایند معاملات ندارند و صحت اطلاعات منتشر شده در آنها نیز به سادگی قابل تایید نیست! اما در “مسکن رضا” کل فرایند کاری، مستقیما توسط شرکت و کارشناسان مجموعه انجام می‌شود. پس ما صحت و دقت اطلاعات و کیفیت پیشبرد فرایند معامله شما را تضمین می‌کنیم.

یک نماینده املاک و مستغلات شوید

آیا مایل به همکاری هستید؟ استقبال میکنیم 🙂
اشتراک گذاری: